piątek, 7 września 2012

Zawieszam bloga

Zawieszam bloga na czas nie określony,jeśli chcecie zobaczyć jeszcze moje stylizejszyn zapraszam na spectrum-of-stardoll.blogspot.com Zapraszam

czwartek, 30 sierpnia 2012

Zaproszenie

Zapraszam na bloga drugsnightmare.blogspot.com/ :)

środa, 29 sierpnia 2012

Proszę o głosy

Gry ubieranki na Stardoll

poniedziałek, 27 sierpnia 2012

Pytanie

Hejka mam do was pytanie. Czy kto ktokolwiek czyta tego bloga.Jeśli tak to napisz w komciu jeśli nie to nie bo nie wiem czy mam go z reaktywować. KISS :)

wtorek, 7 sierpnia 2012

2# kasia5400

Dzisiaj taka zwykła stylizacja o kolorze czarnym z rudymi włosami,jeśli chodzi o czarny to mój ulubiony kolor ale nie będę wam głowy zawracać.Oto stylizacja

Prześwitująca bluzka-Archive
Apaszka-It Girls 
Spódniczka-PPQ
Kopert,owka-DVF
Rajstopy-Archive
Buty-Fallen Angel

Już niedługo coś czego jeszcze nie było.Coś czego jeszcze nie widzieliście,a to będzie niespodzianką.Pozdrawiam! Domiś/kasia5400

niedziela, 29 lipca 2012

1# kasia5400

Witajcie.Dzisiaj taka notka normalna z moim projektem aczkolwiek krzyżem na twarz po angielsku cross to face :) Oto fotka.Co do zrobienia można to zrobić bardzo łatwo.


Z góry dziękuje osobom,które to skomentują :) Pozdrawiam

Zmiana tematyki bloga !

Witam was (Oczywiście jeśli ktoś to czyta).Blog zmienia tematykę nie na metamorfozy,stylizacja,nowości o sd i inne tego typu rzeczy.Od teraz ten blog będzie wielkim misz maszem.Od czasu do czasu stylizacja od czasu do czasu co sobie kupiłem w sklepach i inne tego typu rzeczy. Na razie do pomocy nikogo nie potrzebuję.

czwartek, 19 lipca 2012

Kącik Makijażysty część 2

Ten makijaż jest bardzo delikatny w kolorach lata.Mi się bardzo podoba ale nie wiem jak wam.Starałem się stworzyć coś co nie będzie chaotyczne np czarny,różowy,żółty.Jak wam się podoba dzisiejszy makijaż ?

PS.Nie czepiajcie się do równości :D

niedziela, 15 lipca 2012

Wyniki konkursu na Stylizację

1 miejsce DzieciDowna Twoja stylizacja mnie urzekła (Napisz w komentarzu co wolisz Newsboy Cap czy rękawiczki DKNY)


2 miejsce-3siotry Również świetna stylizacja lecz coś mi w niej zabrakło



3 miejsce-EwelinkaMalwinka Również świetna stylizacja

+ specjalne wyróżnienie
Dla challaya


Macie 24H żeby zgłosić się po nagrody
Po nagrody zgłaszać się do mnie kasia5400

WYNIKI

Wyniki WIELKIEJ LOTERII BĘDĄ OPÓŹNIONE

Konkurs na redaktorstwo wygrała Magdaaa007 gratuluję. Proszę abyś napisała na blogowy e-mail swój e-mail

Blogowy e-mail  colour.on.sd@autograf.pl

WYNIKI MINI LOTERII 1 ta z SD i SM

1.Tajemnicze HB-Van_nessa11
2.2x po 10 sd-  Marysiasuperkro oraz MotylekBasiax3
3.Próbne redaktorstwo na blogu-turkusoweniebo  (Jeśli chcesz być próbną redaktorką na blogu napisz swój e-mail na nasz blogowy e-mail ,a jeśli nie chcesz trudno)
4.2 x 50sm
Karolciamyszka oraz Magdaaa007

Mini Loteria 2

1.Suknia B.Bizou-DzieciDowna
2.Różowe buty-Gusia628
3.Torba I'm not a plastic bag-MissVan135

WYNIKI MK PÓŹNIEJ

MACIE 24H ŻEBY ZGŁOSIĆ SIĘ DO MNIE PO NAGRODĘ. JEŚLI NIE MASZ SS A WYGRAŁEŚ NAGRODĘ PIENIĘŻNĄ NAPISZ JAKIE PREZENTY CHCESZ W MOJEJ KG.

MÓJ NICK TO kasia5400 CZY TAK TRUDNO SPOJRZEĆ DO ETYKIET ?