piątek, 7 września 2012
Zawieszam bloga
Zawieszam bloga na czas nie określony,jeśli chcecie zobaczyć jeszcze moje stylizejszyn zapraszam na spectrum-of-stardoll.blogspot.com Zapraszam
czwartek, 30 sierpnia 2012
środa, 29 sierpnia 2012
poniedziałek, 27 sierpnia 2012
Pytanie
Hejka mam do was pytanie. Czy kto ktokolwiek czyta tego bloga.Jeśli tak to napisz w komciu jeśli nie to nie bo nie wiem czy mam go z reaktywować. KISS :)
wtorek, 7 sierpnia 2012
2# kasia5400
Dzisiaj taka zwykła stylizacja o kolorze czarnym z rudymi włosami,jeśli chodzi o czarny to mój ulubiony kolor ale nie będę wam głowy zawracać.Oto stylizacja
Prześwitująca bluzka-Archive
Apaszka-It Girls
Spódniczka-PPQ
Kopert,owka-DVF
Rajstopy-Archive
Buty-Fallen Angel
Już niedługo coś czego jeszcze nie było.Coś czego jeszcze nie widzieliście,a to będzie niespodzianką.Pozdrawiam! Domiś/kasia5400
Prześwitująca bluzka-Archive
Apaszka-It Girls
Spódniczka-PPQ
Kopert,owka-DVF
Rajstopy-Archive
Buty-Fallen Angel
Już niedługo coś czego jeszcze nie było.Coś czego jeszcze nie widzieliście,a to będzie niespodzianką.Pozdrawiam! Domiś/kasia5400
niedziela, 29 lipca 2012
1# kasia5400
Witajcie.Dzisiaj taka notka normalna z moim projektem aczkolwiek krzyżem na twarz po angielsku cross to face :) Oto fotka.Co do zrobienia można to zrobić bardzo łatwo.
Z góry dziękuje osobom,które to skomentują :) Pozdrawiam
Z góry dziękuje osobom,które to skomentują :) Pozdrawiam
Zmiana tematyki bloga !
Witam was (Oczywiście jeśli ktoś to czyta).Blog zmienia tematykę nie na metamorfozy,stylizacja,nowości o sd i inne tego typu rzeczy.Od teraz ten blog będzie wielkim misz maszem.Od czasu do czasu stylizacja od czasu do czasu co sobie kupiłem w sklepach i inne tego typu rzeczy. Na razie do pomocy nikogo nie potrzebuję.
czwartek, 19 lipca 2012
Kącik Makijażysty część 2
Ten makijaż jest bardzo delikatny w kolorach lata.Mi się bardzo podoba ale nie wiem jak wam.Starałem się stworzyć coś co nie będzie chaotyczne np czarny,różowy,żółty.Jak wam się podoba dzisiejszy makijaż ?
PS.Nie czepiajcie się do równości :D
PS.Nie czepiajcie się do równości :D
niedziela, 15 lipca 2012
Wyniki konkursu na Stylizację
1 miejsce DzieciDowna Twoja stylizacja mnie urzekła (Napisz w komentarzu co wolisz Newsboy Cap czy rękawiczki DKNY)
2 miejsce-3siotry Również świetna stylizacja lecz coś mi w niej zabrakło
3 miejsce-EwelinkaMalwinka Również świetna stylizacja
+ specjalne wyróżnienie
Dla challaya
Macie 24H żeby zgłosić się po nagrody
Po nagrody zgłaszać się do mnie kasia5400
2 miejsce-3siotry Również świetna stylizacja lecz coś mi w niej zabrakło
3 miejsce-EwelinkaMalwinka Również świetna stylizacja
+ specjalne wyróżnienie
Dla challaya
Macie 24H żeby zgłosić się po nagrody
Po nagrody zgłaszać się do mnie kasia5400
WYNIKI
Wyniki WIELKIEJ LOTERII BĘDĄ OPÓŹNIONE
Konkurs na redaktorstwo wygrała Magdaaa007 gratuluję. Proszę abyś napisała na blogowy e-mail swój e-mail
Blogowy e-mail colour.on.sd@autograf.pl
WYNIKI MINI LOTERII 1 ta z SD i SM
1.Tajemnicze HB-Van_nessa11
2.2x po 10 sd- Marysiasuperkro oraz MotylekBasiax3
3.Próbne redaktorstwo na blogu-turkusoweniebo (Jeśli chcesz być próbną redaktorką na blogu napisz swój e-mail na nasz blogowy e-mail ,a jeśli nie chcesz trudno)
4.2 x 50sm
Karolciamyszka oraz Magdaaa007
Mini Loteria 2
1.Suknia B.Bizou-DzieciDowna
2.Różowe buty-Gusia628
3.Torba I'm not a plastic bag-MissVan135
WYNIKI MK PÓŹNIEJ
MACIE 24H ŻEBY ZGŁOSIĆ SIĘ DO MNIE PO NAGRODĘ. JEŚLI NIE MASZ SS A WYGRAŁEŚ NAGRODĘ PIENIĘŻNĄ NAPISZ JAKIE PREZENTY CHCESZ W MOJEJ KG.
MÓJ NICK TO kasia5400 CZY TAK TRUDNO SPOJRZEĆ DO ETYKIET ?
Konkurs na redaktorstwo wygrała Magdaaa007 gratuluję. Proszę abyś napisała na blogowy e-mail swój e-mail
Blogowy e-mail colour.on.sd@autograf.pl
WYNIKI MINI LOTERII 1 ta z SD i SM
1.Tajemnicze HB-Van_nessa11
2.2x po 10 sd- Marysiasuperkro oraz MotylekBasiax3
3.Próbne redaktorstwo na blogu-turkusoweniebo (Jeśli chcesz być próbną redaktorką na blogu napisz swój e-mail na nasz blogowy e-mail ,a jeśli nie chcesz trudno)
4.2 x 50sm
Karolciamyszka oraz Magdaaa007
Mini Loteria 2
1.Suknia B.Bizou-DzieciDowna
2.Różowe buty-Gusia628
3.Torba I'm not a plastic bag-MissVan135
WYNIKI MK PÓŹNIEJ
MACIE 24H ŻEBY ZGŁOSIĆ SIĘ DO MNIE PO NAGRODĘ. JEŚLI NIE MASZ SS A WYGRAŁEŚ NAGRODĘ PIENIĘŻNĄ NAPISZ JAKIE PREZENTY CHCESZ W MOJEJ KG.
MÓJ NICK TO kasia5400 CZY TAK TRUDNO SPOJRZEĆ DO ETYKIET ?
Subskrybuj:
Posty (Atom)






