poniedziałek, 2 lipca 2012

Wielki Dzień Stylizacji-powrót

Teraz mam neta więc ustaliliśmy wraz z Madzią że odbędzie się 14 lipca oto mój rozkład jazdy.

1.Stylizacja
2.MK
3.Artykuł o modelce
4.Stylizacja
5.Loteria z DKNY
6.Stylizacja
7.MK
8.Stylizacja
9.Loteria
10.Stylizacja

Dziękuje i Do słyszenia

Summer Holidays

Letnia stylizacja, przeważają kolory lekkie tj. żółty i jak już zauważyliście - zmieniłam karnację ;)



Podoba Wam się? :)

Summer Night

Powracam na bloga i zaczynam pełną parą.Niedługo znowu zorganizuję WDS WIELKI DZIEŃ STYLIZACJI ;) Cieszycie się ,a na deser tej notki stylizacja po prostu stylizacja


sobota, 9 czerwca 2012

9# Black and White

Witam Was
Moja kolejna stylizacja; zauważyłam że zmieniłam styl. Ta stylizacja jest luźna, a zarazem podoba mi się. Jestem strasznie zadowolona z zakupów w realu, ale tych stardollowych też. Upolowałam kilka 'perełek', których nie zdążyłam na siebie wrzucić. Dobra, może przed biwakiem wstawię stylizację, a jak nie to do zobaczenia w środę lub w czwartek. See you.


Stylizację wykonałam z
Kapelusz, Bojour Bizou
Okulary, Beastly
Kolczyki, Fallen Angel
Bluzka, Fallen Angel
Tatuaż, Evil Panda
Szorty, Pretty n' love
Kopertówka, Bonjour Bizou
Platformy, RIO

piątek, 8 czerwca 2012

8# It's Blue, Red, White & Gold

Hej.
No nareszcie. W poniedziałek jadę rowerem na biwak, nie będzie mnie do środy, i przez to ciągle mam jedną myśl w głowie: ''Biwak''. Nawet przyszłe zakupy w sobotę poszły w niepamięć, a to zazwyczaj jest moje ulubione ''zajęcie'' :D
Dobra, stylizacja:


Do stylizacji użyłam:
Blazer, Archive
Naszyjniki, Sofia Vergara
Top, Basics
Spódnica granatowa, VOILE
Spódnica czerwona (jako pasek), Oferta walentynkowa
Złoty pasek, VOILE
Torba, Bonjour Bizou
Buty, Bonjour Bizou
Okulary, Beastly

Podoba Wam się ? 

sobota, 2 czerwca 2012

7# Tan Pleather Platforms

Witam.
Ale jestem zadowolona, w końcu mam moje kochane brązowe platformy. Tyle ich szukałam. Nadal to do mnie nie dociera, że je mam. Kupiłam je za jedyne 333sd ;) a w stylizacji oczywiście widnieją one. Stylizacja w barwach brązu i czerni, ale bransoletka i pierścionek złote. Stylizacja bardzo prosta.


Podoba Wam się ? :)

niedziela, 27 maja 2012

6# Crazy colors, Pastels

Cześć.
Dzisiejsza stylizacja jest prosta: spódniczka, luźna bluzka, okulary, torebeczka i buty. W dzisiejszej stylizacji poszłam na najmodniejsze; pastele. Jest to hit sezonu (chyba wiecie). Coś ostatnio nie mogłam stworzyć żadnej stylizacji, dlatego żadna nie pojawiła się na blogu bo robiłam je na szybko a tak poza tym nie byłam zachwycona. A jak u Was pogoda ? U mnie przygrzewa słońce, ale jest tylko ciepło.

































Napiszcie w komentarzu, czy podoba się Wam ;)

czwartek, 17 maja 2012

5# I love the color green

Witam. Przepraszam, że tak długo nie pisałam na blogu. Popsuł mi się program do przeróbek i teraz tylko zdjęcie mojej stylizacji, w której głównym kolorem jest zielony ;)


Do stylizacji użyłam :
Blazer, Bonjour Bizou
Top, Bonjour Bizou
Naszyjnik, Bonjour Bizou
Szorty, Archive
Kopertówka, VOILE
Zakolanówki, Sonia Rykiel
Buty, Front Row
Bransoletka, Archive

Podoba Wam się moja stylizacja ?

sobota, 12 maja 2012

4# I love sweater

Witam Was, znowu użyłam tego swetra co ostatnio. Podoba mi się ta stylizacja - wyjątkowo. Poszłam w niej na odcień fioletu i kolor biały. Nie wiem czemu, ale bardzo lubię ten sweter i zakolanówki.


Do stylizacji użyłam:
Naszyjnik, VOILE
Sweter, It Girls
Spódnica, PPQ
Okulary, D-Signed (chyba)
Zakolanówki, Sonia Rykiel
Buty, Evil Panda

Podoba Wam się?

środa, 9 maja 2012

3#

Cześć.
Ostatnio nie miałam weny do stylizacji, jedną trzymałam 3 dni (u mnie to dziwne), ogólnie wgl. nie mam weny. Jednak ''coś'' mi wyszło. Najbardziej się cieszę z tej funkcji zaprojektowania włosów, bo długo na to czekałam. 
(kliknij aby powiększyć)



Do stylizacji użyłam:
Naszyjnik, VOILE
Kurtka, WOTW
Sweter, It Girls
Sukienka (pod swetrem), PPQ
Top, Bonjour Bizou
Torebeczka, Mortal Kiss
Sandały, Evil Panda


Podoba Wam się ?