Teraz mam neta więc ustaliliśmy wraz z Madzią że odbędzie się 14 lipca oto mój rozkład jazdy.
1.Stylizacja
2.MK
3.Artykuł o modelce
4.Stylizacja
5.Loteria z DKNY
6.Stylizacja
7.MK
8.Stylizacja
9.Loteria
10.Stylizacja
Dziękuje i Do słyszenia
poniedziałek, 2 lipca 2012
Summer Holidays
Letnia stylizacja, przeważają kolory lekkie tj. żółty i jak już zauważyliście - zmieniłam karnację ;)
Podoba Wam się? :)
Podoba Wam się? :)
Summer Night
Powracam na bloga i zaczynam pełną parą.Niedługo znowu zorganizuję WDS WIELKI DZIEŃ STYLIZACJI ;) Cieszycie się ,a na deser tej notki stylizacja po prostu stylizacja
sobota, 9 czerwca 2012
9# Black and White
Witam Was
Moja kolejna stylizacja; zauważyłam że zmieniłam styl. Ta stylizacja jest luźna, a zarazem podoba mi się. Jestem strasznie zadowolona z zakupów w realu, ale tych stardollowych też. Upolowałam kilka 'perełek', których nie zdążyłam na siebie wrzucić. Dobra, może przed biwakiem wstawię stylizację, a jak nie to do zobaczenia w środę lub w czwartek. See you.
Stylizację wykonałam z
Kapelusz, Bojour Bizou
Okulary, Beastly
Kolczyki, Fallen Angel
Bluzka, Fallen Angel
Tatuaż, Evil Panda
Szorty, Pretty n' love
Kopertówka, Bonjour Bizou
Platformy, RIO
Moja kolejna stylizacja; zauważyłam że zmieniłam styl. Ta stylizacja jest luźna, a zarazem podoba mi się. Jestem strasznie zadowolona z zakupów w realu, ale tych stardollowych też. Upolowałam kilka 'perełek', których nie zdążyłam na siebie wrzucić. Dobra, może przed biwakiem wstawię stylizację, a jak nie to do zobaczenia w środę lub w czwartek. See you.
Stylizację wykonałam z
Kapelusz, Bojour Bizou
Okulary, Beastly
Kolczyki, Fallen Angel
Bluzka, Fallen Angel
Tatuaż, Evil Panda
Szorty, Pretty n' love
Kopertówka, Bonjour Bizou
Platformy, RIO
piątek, 8 czerwca 2012
8# It's Blue, Red, White & Gold
Hej.
No nareszcie. W poniedziałek jadę rowerem na biwak, nie będzie mnie do środy, i przez to ciągle mam jedną myśl w głowie: ''Biwak''. Nawet przyszłe zakupy w sobotę poszły w niepamięć, a to zazwyczaj jest moje ulubione ''zajęcie'' :D
Dobra, stylizacja:
Do stylizacji użyłam:
Blazer, Archive
Naszyjniki, Sofia Vergara
Top, Basics
Spódnica granatowa, VOILE
Spódnica czerwona (jako pasek), Oferta walentynkowa
Złoty pasek, VOILE
Torba, Bonjour Bizou
Buty, Bonjour Bizou
Okulary, Beastly
Podoba Wam się ?
No nareszcie. W poniedziałek jadę rowerem na biwak, nie będzie mnie do środy, i przez to ciągle mam jedną myśl w głowie: ''Biwak''. Nawet przyszłe zakupy w sobotę poszły w niepamięć, a to zazwyczaj jest moje ulubione ''zajęcie'' :D
Dobra, stylizacja:
Do stylizacji użyłam:
Blazer, Archive
Naszyjniki, Sofia Vergara
Top, Basics
Spódnica granatowa, VOILE
Spódnica czerwona (jako pasek), Oferta walentynkowa
Złoty pasek, VOILE
Torba, Bonjour Bizou
Buty, Bonjour Bizou
Okulary, Beastly
Podoba Wam się ?
sobota, 2 czerwca 2012
7# Tan Pleather Platforms
Witam.
Ale jestem zadowolona, w końcu mam moje kochane brązowe platformy. Tyle ich szukałam. Nadal to do mnie nie dociera, że je mam. Kupiłam je za jedyne 333sd ;) a w stylizacji oczywiście widnieją one. Stylizacja w barwach brązu i czerni, ale bransoletka i pierścionek złote. Stylizacja bardzo prosta.
Podoba Wam się ? :)
Ale jestem zadowolona, w końcu mam moje kochane brązowe platformy. Tyle ich szukałam. Nadal to do mnie nie dociera, że je mam. Kupiłam je za jedyne 333sd ;) a w stylizacji oczywiście widnieją one. Stylizacja w barwach brązu i czerni, ale bransoletka i pierścionek złote. Stylizacja bardzo prosta.
Podoba Wam się ? :)
niedziela, 27 maja 2012
6# Crazy colors, Pastels
Cześć.
Dzisiejsza stylizacja jest prosta: spódniczka, luźna bluzka, okulary, torebeczka i buty. W dzisiejszej stylizacji poszłam na najmodniejsze; pastele. Jest to hit sezonu (chyba wiecie). Coś ostatnio nie mogłam stworzyć żadnej stylizacji, dlatego żadna nie pojawiła się na blogu bo robiłam je na szybko a tak poza tym nie byłam zachwycona. A jak u Was pogoda ? U mnie przygrzewa słońce, ale jest tylko ciepło.
Napiszcie w komentarzu, czy podoba się Wam ;)
Dzisiejsza stylizacja jest prosta: spódniczka, luźna bluzka, okulary, torebeczka i buty. W dzisiejszej stylizacji poszłam na najmodniejsze; pastele. Jest to hit sezonu (chyba wiecie). Coś ostatnio nie mogłam stworzyć żadnej stylizacji, dlatego żadna nie pojawiła się na blogu bo robiłam je na szybko a tak poza tym nie byłam zachwycona. A jak u Was pogoda ? U mnie przygrzewa słońce, ale jest tylko ciepło.
Napiszcie w komentarzu, czy podoba się Wam ;)
czwartek, 17 maja 2012
5# I love the color green
Witam. Przepraszam, że tak długo nie pisałam na blogu. Popsuł mi się program do przeróbek i teraz tylko zdjęcie mojej stylizacji, w której głównym kolorem jest zielony ;)
Do stylizacji użyłam :
Blazer, Bonjour Bizou
Top, Bonjour Bizou
Naszyjnik, Bonjour Bizou
Szorty, Archive
Kopertówka, VOILE
Zakolanówki, Sonia Rykiel
Buty, Front Row
Bransoletka, Archive
Podoba Wam się moja stylizacja ?
sobota, 12 maja 2012
4# I love sweater
Witam Was, znowu użyłam tego swetra co ostatnio. Podoba mi się ta stylizacja - wyjątkowo. Poszłam w niej na odcień fioletu i kolor biały. Nie wiem czemu, ale bardzo lubię ten sweter i zakolanówki.
Do stylizacji użyłam:
Naszyjnik, VOILE
Sweter, It Girls
Spódnica, PPQ
Okulary, D-Signed (chyba)
Zakolanówki, Sonia Rykiel
Buty, Evil Panda
Podoba Wam się?
Do stylizacji użyłam:
Naszyjnik, VOILE
Sweter, It Girls
Spódnica, PPQ
Okulary, D-Signed (chyba)
Zakolanówki, Sonia Rykiel
Buty, Evil Panda
Podoba Wam się?
środa, 9 maja 2012
3#
Cześć.
Ostatnio nie miałam weny do stylizacji, jedną trzymałam 3 dni (u mnie to dziwne), ogólnie wgl. nie mam weny. Jednak ''coś'' mi wyszło. Najbardziej się cieszę z tej funkcji zaprojektowania włosów, bo długo na to czekałam.
(kliknij aby powiększyć)
Naszyjnik, VOILE
Kurtka, WOTW
Sweter, It Girls
Sukienka (pod swetrem), PPQ
Top, Bonjour Bizou
Torebeczka, Mortal Kiss
Sandały, Evil Panda
Podoba Wam się ?
Subskrybuj:
Posty (Atom)




