Cześć.
Dzisiejsza stylizacja jest prosta: spódniczka, luźna bluzka, okulary, torebeczka i buty. W dzisiejszej stylizacji poszłam na najmodniejsze; pastele. Jest to hit sezonu (chyba wiecie). Coś ostatnio nie mogłam stworzyć żadnej stylizacji, dlatego żadna nie pojawiła się na blogu bo robiłam je na szybko a tak poza tym nie byłam zachwycona. A jak u Was pogoda ? U mnie przygrzewa słońce, ale jest tylko ciepło.
Napiszcie w komentarzu, czy podoba się Wam ;)
niedziela, 27 maja 2012
czwartek, 17 maja 2012
5# I love the color green
Witam. Przepraszam, że tak długo nie pisałam na blogu. Popsuł mi się program do przeróbek i teraz tylko zdjęcie mojej stylizacji, w której głównym kolorem jest zielony ;)
Do stylizacji użyłam :
Blazer, Bonjour Bizou
Top, Bonjour Bizou
Naszyjnik, Bonjour Bizou
Szorty, Archive
Kopertówka, VOILE
Zakolanówki, Sonia Rykiel
Buty, Front Row
Bransoletka, Archive
Podoba Wam się moja stylizacja ?
sobota, 12 maja 2012
4# I love sweater
Witam Was, znowu użyłam tego swetra co ostatnio. Podoba mi się ta stylizacja - wyjątkowo. Poszłam w niej na odcień fioletu i kolor biały. Nie wiem czemu, ale bardzo lubię ten sweter i zakolanówki.
Do stylizacji użyłam:
Naszyjnik, VOILE
Sweter, It Girls
Spódnica, PPQ
Okulary, D-Signed (chyba)
Zakolanówki, Sonia Rykiel
Buty, Evil Panda
Podoba Wam się?
Do stylizacji użyłam:
Naszyjnik, VOILE
Sweter, It Girls
Spódnica, PPQ
Okulary, D-Signed (chyba)
Zakolanówki, Sonia Rykiel
Buty, Evil Panda
Podoba Wam się?
środa, 9 maja 2012
3#
Cześć.
Ostatnio nie miałam weny do stylizacji, jedną trzymałam 3 dni (u mnie to dziwne), ogólnie wgl. nie mam weny. Jednak ''coś'' mi wyszło. Najbardziej się cieszę z tej funkcji zaprojektowania włosów, bo długo na to czekałam.
(kliknij aby powiększyć)
Naszyjnik, VOILE
Kurtka, WOTW
Sweter, It Girls
Sukienka (pod swetrem), PPQ
Top, Bonjour Bizou
Torebeczka, Mortal Kiss
Sandały, Evil Panda
Podoba Wam się ?
wtorek, 8 maja 2012
2# Blue, Brown & White!
Witam Was,
Jak u Was pogoda? U mnie słonecznie. Mój humor jest dopasowany do tego outfitu.
(Kliknij, aby powiększyć)
Do stylizacji użyłam:
Chusta, It Girls
Kurtka, Original Future
Top, Bonjour Bizou
Spodnie, VOILE
Okulary, Riviera
Buty, Sofia Vergara
Podoba Wam się ?
Jak u Was pogoda? U mnie słonecznie. Mój humor jest dopasowany do tego outfitu.
(Kliknij, aby powiększyć)
Do stylizacji użyłam:
Chusta, It Girls
Kurtka, Original Future
Top, Bonjour Bizou
Spodnie, VOILE
Okulary, Riviera
Buty, Sofia Vergara
Podoba Wam się ?
niedziela, 6 maja 2012
LOOK na dzisiaj
Dzisiaj tak trochę szalenie czerwone rurki do zielono-szarego płaszczyka (za jedyne 300sd) + prześwitująca koszula którą upolowałem ;) A zresztą oceńcie sami
Apaszka-It Girls
Koszula-???
Cardigan-DKNY
Rurki-Bacics
torba-darmówka
Buty-Fallen Angel
Czapa-B.Bizou
Ćwieki-Darmówka
Apaszka-It Girls
Koszula-???
Cardigan-DKNY
Rurki-Bacics
torba-darmówka
Buty-Fallen Angel
Czapa-B.Bizou
Ćwieki-Darmówka
Stylizacja na szybko
Czapa-B.Bizou
Cardigan-Killah
Podkoszulek-B.Bizou
Spódnica-Preety'n'love
Buty-Nie pamiętam :)
Pozdrawiam
Cardigan-Killah
Podkoszulek-B.Bizou
Spódnica-Preety'n'love
Buty-Nie pamiętam :)
Pozdrawiam
Dobre wieści
Nasi kochani adminowie zgodzili się zareklamować w Gorących Nowościach WIELKI DZIEŃ STYLIZACJI WOW :)
sobota, 5 maja 2012
Subskrybuj:
Posty (Atom)







