Chciałabym odejść z tego bloga. Wieje tutaj nudą , nikt nie komentuje postów , a ja nie mam czasu na dodawanie stylizacji , a jak już mam to mi się kompletnie nie chce. Tak w ogóle to nwm po co piszę tego posta , jak go i tak nikt nie przeczyta -,- Pozdrawiam , Miss_Kasia98129.
1 MK : Co to za owoc ? odpowiedź : Borówka amerykańska , wygrywa _emo.x . Zgłoś się na konto Miss_Kasia98129 po 50 sm .
2 MK : Jaki to owoc ?
odpowiedź : czereśnia , wygrywa karolciamyszka ( 40 BP )
3 MK : Jak się nazywa ten owoc ? odpowiedź : czarna porzeczka , wygrywa olax100 , zgłoś się na konto Miss_Kasia98129 40 sm Wyniki konkursu na makijaż i stylizację :
Jeśli nie zgłosicie sie po nagrody 12 października nagroda przepada . Trochę później dodam wyniki konkursu na metamorfozę lub jutro , nie jestem pewna ;)
do emo_x albo bierzesz udział w konkursie albo nie. Wszystkie konkursy były do dzisiaj ,a ty wszędzie pisałaś A do kiedy -.- Istnieje takie coś jak imageshack ,a nie tylko tinypic
Jednym zdaniem
Konkurs na makijaż i na stylizacja z butami są odwołane !!! Komentatora ogłoszę w sobotę bo teraz tylko na chwilkę wskoczyłem