sobota, 7 lipca 2012

Blogowy mail i konto

Hej to znowu ja w razie wątpliwości piszcie na nasz blogowy e-mail na ten e-mail również zamawiamy reklamy ;) Oto adres

Mamy również oficjalne konto link ;)


Jutro powstanie Fanpage. Dziękuje Dowidzenia

No name

Hej. Post nazwałam no name, ponieważ nie wiem jaki tytuł nadać i nie wiem co w nim napisać.




Mam nadzieję, że się podoba :)

"Loonely"




Kamizelka-Channel
Spódnica-Voile
Bluzka pod kamizelką-DECADES
Podkolanówki-PPQ
Buty-Fallen Angel,Jean Paul TRIBUTE

Wczoraj zostałem NCG ;) Nie było kampani ani nic wchodzę do apartamentu ,a tam puchar ;)

7 dni do Wielkiego Dna Stylizacji oraz Kącika Makijażysty. Pamiętajcie Sk8r Beanie

czwartek, 5 lipca 2012

Reklama

Cześć .
Z tej strony Olax100 . Chciałabym zaprosić wszystkich na olaxstardoll.blogspot.com/ ( stardollowe myśli )
Odbywa się tam Konkurs na Miss Makijażu Miesiąca - Lipiec . Do wygrania sporo SD i nie tylko !
Co miesiąc każdy może wygrać ! ! Nie czekaj ! Wpadnij i Weź Udział ! Już niedługo z myślą o Was zorganizujemy Wakacyjny Wieczór Mini Konkursów ! Nie przegap . Musisz być z nami ! Co jakiś czas również odbywają się u Nas loterie , w których do wygrania jest duża suma SD ! U Nas dowiesz sie również jak modnie się ubierać - Porady Modowe ! Nie czekaj ! Zapisz się do obserwatorów już teraz ! Z nami nigdy nie będziesz się nudzić !
Pozdrawiam . Olax100

"Call me ,maybe"





LOL ale małe foto ;D

Sweter-Archive
Spódniczka-Basics
Buty-Nie pamiętam
Torebka-Darmówka

Do WDS zostało 9 DNI

środa, 4 lipca 2012

Zapowiedzi





Zapowiedź nowego cyklu na blogu- Kącik Makijażysty

Makijaż dzięki niemu:


-możemy wyraźić emocje




-być kimś kim nie jesteśmy


-pokazywać barwy danej pory roku


-Zmienić się nie do poznania


Nowy cykl rozpocznie się 14 lipca wraz z WDS o godz 12:00 pierwszy post.

poniedziałek, 2 lipca 2012

Wielki Dzień Stylizacji-powrót

Teraz mam neta więc ustaliliśmy wraz z Madzią że odbędzie się 14 lipca oto mój rozkład jazdy.

1.Stylizacja
2.MK
3.Artykuł o modelce
4.Stylizacja
5.Loteria z DKNY
6.Stylizacja
7.MK
8.Stylizacja
9.Loteria
10.Stylizacja

Dziękuje i Do słyszenia

Summer Holidays

Letnia stylizacja, przeważają kolory lekkie tj. żółty i jak już zauważyliście - zmieniłam karnację ;)



Podoba Wam się? :)

Summer Night

Powracam na bloga i zaczynam pełną parą.Niedługo znowu zorganizuję WDS WIELKI DZIEŃ STYLIZACJI ;) Cieszycie się ,a na deser tej notki stylizacja po prostu stylizacja