czwartek, 5 lipca 2012

Reklama

Cześć .
Z tej strony Olax100 . Chciałabym zaprosić wszystkich na olaxstardoll.blogspot.com/ ( stardollowe myśli )
Odbywa się tam Konkurs na Miss Makijażu Miesiąca - Lipiec . Do wygrania sporo SD i nie tylko !
Co miesiąc każdy może wygrać ! ! Nie czekaj ! Wpadnij i Weź Udział ! Już niedługo z myślą o Was zorganizujemy Wakacyjny Wieczór Mini Konkursów ! Nie przegap . Musisz być z nami ! Co jakiś czas również odbywają się u Nas loterie , w których do wygrania jest duża suma SD ! U Nas dowiesz sie również jak modnie się ubierać - Porady Modowe ! Nie czekaj ! Zapisz się do obserwatorów już teraz ! Z nami nigdy nie będziesz się nudzić !
Pozdrawiam . Olax100

"Call me ,maybe"





LOL ale małe foto ;D

Sweter-Archive
Spódniczka-Basics
Buty-Nie pamiętam
Torebka-Darmówka

Do WDS zostało 9 DNI

środa, 4 lipca 2012

Zapowiedzi





Zapowiedź nowego cyklu na blogu- Kącik Makijażysty

Makijaż dzięki niemu:


-możemy wyraźić emocje




-być kimś kim nie jesteśmy


-pokazywać barwy danej pory roku


-Zmienić się nie do poznania


Nowy cykl rozpocznie się 14 lipca wraz z WDS o godz 12:00 pierwszy post.

poniedziałek, 2 lipca 2012

Wielki Dzień Stylizacji-powrót

Teraz mam neta więc ustaliliśmy wraz z Madzią że odbędzie się 14 lipca oto mój rozkład jazdy.

1.Stylizacja
2.MK
3.Artykuł o modelce
4.Stylizacja
5.Loteria z DKNY
6.Stylizacja
7.MK
8.Stylizacja
9.Loteria
10.Stylizacja

Dziękuje i Do słyszenia

Summer Holidays

Letnia stylizacja, przeważają kolory lekkie tj. żółty i jak już zauważyliście - zmieniłam karnację ;)



Podoba Wam się? :)

Summer Night

Powracam na bloga i zaczynam pełną parą.Niedługo znowu zorganizuję WDS WIELKI DZIEŃ STYLIZACJI ;) Cieszycie się ,a na deser tej notki stylizacja po prostu stylizacja


sobota, 9 czerwca 2012

9# Black and White

Witam Was
Moja kolejna stylizacja; zauważyłam że zmieniłam styl. Ta stylizacja jest luźna, a zarazem podoba mi się. Jestem strasznie zadowolona z zakupów w realu, ale tych stardollowych też. Upolowałam kilka 'perełek', których nie zdążyłam na siebie wrzucić. Dobra, może przed biwakiem wstawię stylizację, a jak nie to do zobaczenia w środę lub w czwartek. See you.


Stylizację wykonałam z
Kapelusz, Bojour Bizou
Okulary, Beastly
Kolczyki, Fallen Angel
Bluzka, Fallen Angel
Tatuaż, Evil Panda
Szorty, Pretty n' love
Kopertówka, Bonjour Bizou
Platformy, RIO

piątek, 8 czerwca 2012

8# It's Blue, Red, White & Gold

Hej.
No nareszcie. W poniedziałek jadę rowerem na biwak, nie będzie mnie do środy, i przez to ciągle mam jedną myśl w głowie: ''Biwak''. Nawet przyszłe zakupy w sobotę poszły w niepamięć, a to zazwyczaj jest moje ulubione ''zajęcie'' :D
Dobra, stylizacja:


Do stylizacji użyłam:
Blazer, Archive
Naszyjniki, Sofia Vergara
Top, Basics
Spódnica granatowa, VOILE
Spódnica czerwona (jako pasek), Oferta walentynkowa
Złoty pasek, VOILE
Torba, Bonjour Bizou
Buty, Bonjour Bizou
Okulary, Beastly

Podoba Wam się ? 

sobota, 2 czerwca 2012

7# Tan Pleather Platforms

Witam.
Ale jestem zadowolona, w końcu mam moje kochane brązowe platformy. Tyle ich szukałam. Nadal to do mnie nie dociera, że je mam. Kupiłam je za jedyne 333sd ;) a w stylizacji oczywiście widnieją one. Stylizacja w barwach brązu i czerni, ale bransoletka i pierścionek złote. Stylizacja bardzo prosta.


Podoba Wam się ? :)