sobota, 8 października 2011

Zapowiedź

Tylko jutro szalony dzień stylizacji. 5 Stylizacji jednego dnia ? To nie dla mnie. Pobije rekord i będzie to 10 stylizacji jednego dnia. 

Oczywiście tego szalonego dnia nie zabraknie także Mini Konkursów i Loterii. Za jak największą ilość komentarzy będzie do wygrania bardzo cenne B..N..O..R  B..Z..U.  Jeśli uda się dobić do 150 obserwatorów ogłoszę wyniki WIELKIEJ LOTERII. 

Będzie także konkurs na Redaktora na okres próbny.


Plan jutrzejszego dnia.

1.Pierwsza stylizacja
2.5 MK
3.2 Stylizacja
4.Konkurs na redaktora
5.3 Stylizacja
6.Konkurs na makijaż
7.4 Stylizacja
8.Mini Loteria
9.5 Stylizacja 
10.?
11.6 Stylizacja
12.Wyniki na komentatora miesiąca
13.7 Stylizacja
14.Mini Loteria
15.8 Stylizacja
16.Konkurs na stylizacje z butami 
17.9 Stylizacja
18.?
19.10 Stylizacja
20.Wyniki wielkiej loterii
21.Niespodzianka.


Mam nadzieję że spodobał wam się pomysł. (Plan w każdej chwili może ulegnąć zmianie)



Ciuchy które jutro wykorzystam do stylizacji

piątek, 7 października 2011

Sk8r Beanie ♥



sk8r beanie - bizou

top - Evening falls

naszyjnik - fallen angel

spodnie - bizou

tatuaż - evil panda

Wreszcie mam SK8R BEANIE ! ♥♥♥

wtorek, 4 października 2011

America's Boy









Nareszcie znalazłem Boho Furvest.

Okulary-B.Bizou
Apaszka-Stardoll
Bluzka(Spódniczka)-Basics
Kamizelka-Archive
Rurki-Star fashion desing
Mokasyny-B.Bizou

+

I jak się podoba ? Bardzo się cieszę że w pod każdym postem jest średnio 5 komentarzy.

niedziela, 2 października 2011

Esz Esz

Dzisiaj zrobiłem sobie Esz Esz i szperałem w bazarku. Znalazłem wiele świetnych ciuchów i kilka cennych (Nie to nie był Sk8irBennie) Całą kasę rozesrałem. Pozdrawiam Zaraz wstawie Screeny z tymi ciuchami

Wyniki Mini Loterii i losowania HB's

Butki od McQuenna wygrywa karolciamyszka

HB's wygrywa EwciaEmo

Boho boho boho ♥


Jest to moja pierwsza stylizacja w stylu boho :).



Boho - archive
Kamizelka - RIO
Bluzka 1 - MSW
Bluzka 2 - RIO
Bluzka 3 - OTTO
Sukienka - Bizou
Naszyjnik - bizou
Pasek - darmówka

Podoba się ?

Bannery od mamamonik





Na banerach jestem ja-Właściciel i twórca bloga
Pedrosia- W spół właścicielka
Miss_Kasia98129- Redaktorka na stałe

Zaraz wstawię je do paska bocznego. Wielkie dzięki za wykonanie

Buu nie wiem co sie stao ale w pasku bocznym oczka nie mrugają...

sobota, 1 października 2011

Moja nalepsza i najgorsza stylizacja (Głosowanie)













Na samej górze jest 1 na samym dole 16

Tzn piszecie w komentarzu np.

Najlepszą stylizacja jest nr.1 ,a najgorszą nr.2. Jeśli będzie ponad 10 komentarzy wylosuję osobę która wygra próbne redaktorstwo na blogu. :) Tak więc do roboty.

Nude






Okulary-Beastly
Blazer-Archive
Kamizelka(HB)-Rio
Sukienka-Preety'n love
Pasek-Preety 'n Love
Buty- Preety 'n Love


Za chwile zrobię ankietę w której wybierzecie moją najlepszą i najgorszą stylizacje.