sobota, 10 września 2011

Never learn not to love


♥Kamizelka: RIO
 ♥Bluzka: bonjour dizou
♥Sukienka: clean clear
 ♥Pasek: bonjour dizou
♥Bransoletka z kolcami: evil panda
 ♥Torebka: fudge
♥Czarna bransoletka: fallen angel
 ♥Naszyjnik: decades
♥Zegarek: bonjour dizou
♥Złota bransoletka: baby phat
♥Buty: shake it up
♥Okulary: beastly




Vintage

"Papieros"





Okulary-Beastly 
Marynarka-DECADES
Podkoszulek xD-Archive
Spódniczka(To jest bluzka z D.I.Y)Archive
Zegarek-Fudge
Bransoletka-Kalendarz MK 2011
Koturny-Archive

Ja dziś tak samo jak Pedrosia na bloga przygotowuję SUPRISE. ^^ Pozdrów Babcię !

piątek, 9 września 2011

przeprosiny i stylizacja


Bardzo przepraszam , że nie dodaję postów , no ale wiecie : szkoła = prace domowe i dodatkowe , kartkówki , sprawdziany + zajęcia dodatkowe ;| . Chyba rozumiecie mnie ?

~~

Chcecie jakiś konkurs ?

~~



bandana
: RIO

top
: RIO

rurki
: Stardesign ( by me )

kamizelka ♥ : bizou
skarpetki :PPQ

buty : Fallen Angel

okulary : bizou

~~
Podoba Wam się stylizacja ? Co o niej sądzicie ?
~~

P.S. Zaraz dodam kolejną stylizację ;).

czwartek, 8 września 2011

Wyniki

Ja mam podobnie do Dominica :c
Ale obiecuję, że od soboty się poprawię i będę miała małą niespodziankę.


A więc wyniki:

Najwięcej głosów dostała

FRETKAA.

Tym samym wygrywa 30sd,
ale żeby nie było smutno _Ola_Angel i CudneOczka dostanę po 10sd
Za pewien czas się do Was zgłoszę.




wtorek, 6 września 2011

Przeprosiny ;/

Chciałbym was przeprosić ,że nie dodaję postów ;/ Kur*a moja matematyczka codziennie zadaje nam po 5 zadań + żeby dokończyć jakieś gówno. Z polskiego,histori i religii to samo chociaż na religii tylko jakieś "Obrazeczki dla zerówki" Jeszcze raz przepraszam. Pozdrawiam

piątek, 2 września 2011

Komentatorka Sierpień

W Sierpniu komentowały 3 osoby:
Fretkaa.
_Ola_Angel
CudneOczka

Po boku można głosować jedną z nich, a osoba która wygra dostaje 30sd. (Jak się uda to może troszkę więcej).



czwartek, 1 września 2011

Loteria nagrody które przepadły

100 sm-LaDarcia1997
ELLE-misspixi987


po 5sm

olax100
koteq193
modelkaa1
flora2811
diament44
xXangaXx
Jago10
EwaEmo
ocedro

Love until the time



♥Marynarka: Stardoll
♥Kamizelka: only at KOHL'S
♥Biała bluzka: only at KOHL'S
♥Szara bluzka: Stardoll
♥Spodnie: Star Desing
♥Czarny pasek udający tył marynarki: Stardoll
♥Tatuaż: Evil Panda
♥Skarpetki: bonjour Dizou
♥Buty nr 1: DECADES
♥Buty nr 2: Spring Surprises
♥Buty nr 3: bonjour Dizou
♥Buty nr 4: Bonjour Dizou




Reklama

Hej z tej strony fretkaa. Zapraszam was do mojego apartamentu również zapraszam do głosowania na mnie na MSW 2011 i CG. Pozdrawiam

http://www.stardoll.com/member/fretkaa.